Oprawa DAYLIGHT

Nowoczesna lampa dostępna w dwóch wariantach: opcji natynkowej oraz zwisającej. Oba rozwiązania świetnie sprawdzają się w różnych miejscach.

Klienci doceniają prostą, geometryczną formę, która idealnie wpisuje się w rozmaite przestrzenie. Nowoczesne oświetlenie punktowe doskonale prezentuje się zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym czy nowoczesnym, jak również industrialnym.

Lampy można montować na sufitach po kilka sztuk w rozmaitych układach. Pełnią funkcję oświetlenia głównego, umożliwiającego bezpieczne przemieszczanie się lub oświetlenia strefowego w rozmaitych częściach domu.

W naszej ofercie dostępne są trzy wersje kolorystyczne lamp (biel, czerń, stal szczotkowana), jednakże na specjalne zamówienie mogą być one wykonane w dowolnej kolorystyce. Wszystkie lampy mają pojedyncze ledowe źródło światła.

Sklep internetowy

Oprawa liniowa LED

Nowoczesna lampa natynkowa, która świetnie sprawdza się w różnych warunkach.

Jest prosta, funkcjonalna i niezmiernie wygodna, dlatego można zastosować ją zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i firmowych, idealnie nadaje się do biur, urzędów, sal konferencyjnych czy garaży.

Na uwagę zasługuje również fakt długiej żywotności, która wynosi ok. 40000 godzin co przekłada się na duże oszczędności względem tradycyjnych świetlówek. Dzięki wbudowanemu źródłowi światła, lampę wystarczy tylko wpiąć do instalacji elektrycznej.

  • Sale komputerowe i konferencyjne
  • Biura, urzędy i uczelnie
  • Pomieszczenia użyteczności publicznej
  • Salony fryzjerskie, kosmetyczne itp.

Lampy dostępne są w trzech rozmiarach: 130 cm, 120 cm, 65 cm, można je łączyć w linie za pomocą łączników co daje wiele możliwości aranżacyjnych.

Sklep internetowy

Inne produkty