O nas

15 lat doświadczenia na rynku

Lustra podświetlane i oprawy oświetleniowe firmy AWLUKS to produkty oparte na najnowocześniejszych źródłach światła i komponentach.

Nasze lustra podświetlane i oprawy wykonywane są na bazie nowoczesnej technologii LED.

AWLUKS Sp. z O.O.. oferuje oprawy oświetleniowe LED najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt dostępny w naszej ofercie był gwarancją odpowiedniej jakości. Technologia LED nie ma przed nami tajemnic, a każdy projekt realizujemy wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne.

100% zadowolonych klientów

Jakość najważniejsza

Oświetlenie oparte na technologii LED to niezwykła skuteczność świetlna, wytrzymałość i przede wszystkim wydajność. Sprawia to, że urządzenia oświetleniowe wykorzystujące LED są coraz popularniejsze na rynku i wypierają tradycyjne źródła światła (świetlówki, żarówki itp..).

Oprawy oświetleniowe LED wyróżnia przede wszystkim ich żywotność (średnio ok. 50 000 godzin) oraz trwałość. Równie istotny jest brak wrażliwości lampy LED na częste włączanie oraz wyłączanie, a także krótki czas pełnego rozświetlenia. Z tego powodu, oferowane przez nas oświetlenie doskonale sprawdza się w miejscach o dużej częstotliwości uruchamiania światła. Ponadto oprawy charakteryzuje wysoka energooszczędność, co przekłada się na bardzo niskie koszty użytkowania. Sprawia to, że inwestycja w oświetlenie LED może zwrócić się niezwykle szybko, a lampa LED z powodzeniem zastąpi dotychczas używane oświetlenie.

Cieszymy się dobrą opinią wśród klientów jako firma o dużej konkurencyjności rynkowej, solidna i godna zaufania.

Rozwiązanie techniczne na lustra podświetlane zastrzeżone jest w Urzędzie Patentowym RP.

+0

Realizacji

+0

Pracowników

+0

Produktów w ofercie
Sklep internetowy